Kokusuz küllük nedir

Posted on by on Ekim 9th, 2018 | Kokusuz küllük nedir için yorumlar kapalı

Kokusuz Küllük

Kokusuz Küllük nedir sorusu en çok sorulan sorulardan biri olmaya başladı. Biz de sık sorulanlar kategorisi düzenlemek istedik. Sık sorulanlar kategorimizde başlıca yonca kalıp, Carmen, kokusuz küllük, plastik kalıp enjeksiyonları, metal kalıp enjeksiyonları, Emojili kokusuz küllük, kafesli kokusuz küllük, Yuvarlak kokusuz küllük, kare kokusuz küllük, emojili kokusuz küllük, kafesli kokusuz küllük başlıkları altında sorular sorabileceksiniz. Biz de zaman buldukça sizlere yanıtlar vermeye çalışacağız. 

S.S.S bu kategorimizin ilk sorusu ise şu oldu; Kokusuz Küllük nedir

Cevap : Kokusuz Küllük – Kokusuz Küllük nedir ?

Kokusuz küllük Yonca kalıp firmasının  (Türkiye de  ilk olarak Kokusuz Küllük) 2013 yılında Tescilli markası olan Carmen Markası ile Kokusuz küllük Üretimine başlaması ile yayılmaya başlamıştır.yaklaşık 25 yıllık plastik enjeksiyon kalıpçılığı tecrübemizden yola çıkarak Plastik ürünler üretmeye karar verdik. Bu ürünleri daha önceleri sipariş üzerine üreterek markalıyorduk. 

Tamamlanan projelerimizden bazıları:

kokutut-urunler , yara-yikama-pulse-lavage, sutyen-koruyucu-aparati, zeka-kuresi-jerbera, hasta-yatak-korkulugu dur. 2013 yılı itibarı ile Carmen markasını kokusuz küllükler alanında tescilledikten sonra Kokusuz küllük imalatına başladık.

Kokusuz küllük : Sigara içilen açık ve kapalı mekanlarda (otomobil gibi) sigara dumanının ve külünün çevreye rahatsızlık vermemesi için tasarlanan koku hapseden küllüklerdir.Kokusuz küllük Sert ve yanmaz plastik maddeden yapılır. Sigaranın külünü hapseder,göze ve mekan içerisinde özellikle yemek içecek mekanlarında ürünlerin içerisine kaçmasını önler. Kokusuz küllük aynı zamanda kül hapsedicidir.

Kokusuz Küllük içersine yanan sigarayı söndürmeden atmalısınız. Kokusuz küllük tasarımı sigaranın oksijensiz kalarak sönmesinin hesaplanması sonucu imal edilmiştir.

Carmen Kokusuz küllükler sağlığınızı düşünmektedir. Carmen kokusuz küllükleri Yonca kalıp ürünüdür.kokusuz küllükler Kokuyu hapseder, kokusuz küllükler dumanı hapseder, kokusuz küllükler külleri hapseder sağlığa faaydalıdır. Özellikle pasif içicileri korumaya yönelik ekstra amacı vardır.

Ancak sağlığınızı düşünüyorsanız Sigara içmemek en büyük korunmadır.

« Metal Enjeksiyon Kalıplar -6-
Kokusuz küllük – yuvarlak kokusuz küllük »